GÖLGELEME FİLESİ

Özel üretmiş olduğumuz güvenlik filelerimizin veya ağlarımızın tamamında hammadde olarak poliamit kullanmaktayız.

Alfa File Gölgeleme filesi mükemmel bir kalitesini sunan tanınmış firmalar arasındayız Sunduğumuz gölge ağımız çok sayıda boyutta ve özelleştirilmiş seçeneklerde sunulmaktadır. 

Bu gölgeleme ağı, uzmanların gözetiminde mükemmel kalitede malzeme ve çağdaş teknikler kullanılarak üretilmiştir. Tarafımızdan sunulan gölgeleme ağı, belirli bir zaman dilimi içinde makul bir fiyata bizden yararlanılabilir.

Kullanılan tüm alanlarda güneş ışığından, rüzgârdan ve sıcaklık değişimlerinden koruma sağlar.Güneş ışığını tatmin edici bir şekilde kıran ve homojen bir dağılım sağlayan Gölgeleme filesi, geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Nerede Kullanılır?

Seralarda, bahçelerde, fidanlıklarda, peyzaj alanlarında, süs bitkileri üretim alanlarında optimum gölgeleme sağlar. Restoranlarda, plajlarda, spor sahalarında, havuzlarda ve otoparklarda kullanılır.

Hayvancılık endüstrilerinde ve hayvan barınaklarında gölge yapar ve zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Karışık stabilize UV. Geniş Ürün yelpazesi% 25-% 90 arası gölgeleme sağlar. Uygulama koşulları sağlandığında yırtılmaya dayanıklıdır. İdeal seviyede hava sirkülasyonu sağlar. Ürünlerimiz Katlama makinesi ile iki katına çıkarılmaktadır.

Tarım için Kullanımının önemi nedir?

Bitkileri sıcak ve güneşli bölgelerde yüksek güneş radyasyonundan korumak için tarımsal yapıları örtmek için farklı tipte gölgeleme ağları kullanılır. Yaz aylarında, bu ağlar aracılığıyla iletilen fotosentetik olarak aktif radyasyon (PAR) miktarı genellikle bitki büyüme gereksinimlerini karşılar. 

Ancak kışın uygulanabilirliği hala bilinmemektedir. Şimdiye kadar, ağların seçimi çoğunlukla deneysel olmuştur, çünkü farklı ağ türlerini karakterize etmek için kullanılan radyometrik özellikler gibi teknik veriler mevcut değildir. 

Bu makale, sıcak bölgelerde yaygın olarak kullanılan renklere ve gölgeleme oranlarına sahip ağlar da dahil olmak üzere yedi tür gölgeleme ağının küresel ve yaygın PAR ile ilgili radyometrik özelliklerini ölçmek için basit bir yöntem sunmaktadır. Bulutlu koşullar altında dağınık PAR'ı simüle etmek için bir gölgeleme sistemi geliştirildi.

 Sonuçlar, açık güneşli ve bulutlu koşullar altında radyometrik özelliklerin hem net gözenekliliğe hem de renge bağlı olduğunu göstermektedir. Net yansıtma büyük ölçüde net renge bağlıdır. Net geçirgenlik ve soğurma, öncelikle renge ve ikincil olarak gözenekliliğe bağlıydı. 

Küresel ve dağınık PAR koşulları altında ağların radyometrik özellikleri yarı saydam malzemelerinkine benzer olma eğilimindeydi, böylece eşdeğer optik parametreler (kırılma indisi ve soğurma katsayısı) incelenirken bir plastik ağ yarı saydam malzeme olarak düşünülebilir. Bu, ölçümlere gerek kalmadan ağın radyometrik özelliklerinin tahmin edilmesine yardımcı olabilir. Kış mevsimlerinin güneşli koşullarında, test edilen ağlarla kaplı yapılar,

Gölgeleme Filesi Teknik Bilgileri :

  • Malzeme: Yüksek yoğunluklu HDPE.
  • Gölge oranı:% 55% 75%% 95.
  • Genişlik: 1m'den 6m'ye. 6 m sonrası eklı yapılarak genişletilir.
  • Uzunluk: Herhangi bir uzunluk.
  • Renk: Yeşil, bej.

Hava koşullarına dayanıklı

UV Stabilizatörleri

Üstün kalite

Uygulama Görselleri

Alfa File ve Güvenlik Ağ Sanayi

Adres: Merkez, Avcılar Kavşağı No:29, 34000 Avcılar/İstanbul
Telefon: 0 (850) 441 2532 E-Mail: info@alfafile.com.tr

İLETİŞİM FORMU
TOP